O nas

 

Spółdzielnia Turystyczna TURYSTA działa na na rynku turystycznym od 1957 roku. Jesteśmy jednym z najdłużej istniejących biur podróży w Wałbrzychu jak i na całym Dolnym Śląsku.

Organizujemy wycieczki krajowe i zagraniczne. W naszej sprzedaży jest całoroczna oferta znanych i sprawdzonych Touroperatorów: Itaka, Grecos, Netholiday i wielu innych, posiadamy także bogatą ofertę dla dzieci i młodzieży (obozy, kolonie, zimowiska). W naszej ofercie znajdują się tylko oferty wyselekcjonowanych przez nas, sprawdzonych organizatorów wyjazdów turystycznych!

Pośredniczymy również w sprzedaży biletów autokarowych do 320 miast EUROPY w ramach współpracy z firmą SINDBAD, a także biletów lotniczych.

 W naszym biurze można zakupić również polisy ubezpieczeniowe firm: SIGNAL IDUNA, EURPA, AXA. Dla osób do 30 roku życia proponujemy KARTĘ EURO 26 zapewniającą rozbudowaną polisę ubezpieczeniową oraz szeroką gamę zniżek i rabatów.

Zapewniamy Państwu wczasy, wycieczki, egzotyczne wyprawy, a dla najmłodszych kolonie i obozy pod okiem wykwalifikowanej kadry.

 Przygotowujemy również wczasy i wycieczki na zamówienie, indywidualne jak i grupowe - dla firm, szkół, zakładów pracy, stowarzyszeń. Do każdego z naszych klientów podchodzimy indywidualnie, naszą misją jest aby każdy z Państwa chętnie do nas wracał!

 Zapraszamy do odwiedzenia naszego biura mieszczącego się przy ulicy Mickiewicza 28 w Wałbrzychu, bądź skorzystania z naszej oferty online lub kontaktu drogą telefoniczną.

 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.